• Konkursy

• WYBIERAMY SAMORZĄD SZKOLNY
          W najbliższy piątek w naszej szkole odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
          Lista kandydatów:
          1. Michał Pawlus - klasa 6
          2. Nickola Kloc klasa - 6
          3. Kamil Skórka klasa - 5
          4. Weronika Weihrauch klasa - 5
          5. Daniel Siegert klasa - 4
          6. Vanessa Krząkała klasa - 4
          Głosować można na swojego kandydata w świetlicy szkolnej w godzinach 7.30 - 14.00

W tym roku szkolnym zbieramy ...

Przez cały rok szkolny w naszej szkole odbywa się zbiórka plastikowych nakrętek, zużytych baterii, plastikowych kubeczków po jogurcie, serku czy śmietanie.
          Najbardziej aktywni "zbieracze" zostaną nagrodzeni w czerwcu 2017 roku.

Przed świętami podsumowaliśmy zbiórkę nakrętek. Największą ilość „korków” przyniósł Dawid Mikoda, na drugim miejscu jest Kamil Sowa a na trzecim miejscu Dawid Hetmańczyk. Dziękujemy za wytrwałość  i oby tak do czerwca. Przed zakończeniem roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się kolejne podsumowanie a najlepsi otrzymają drobne upominki.

Krajobraz zimowy”.
          Już jakiś czas temu świetlica szkolna podsumowała zimowy konkurs plastyczny pt :

I miejsce zajęła

Weronika Duda z Zespołu Edukacyjnego -Terapeutycznego C

II miejsce zajęła

Vanessa Krząkała uczennica klasy 3

III miejsce zajął

uczeń klasy 5  Damian Wiedera

otrzymał Jacek Lipik uczeń klasy I  Wyróżnienie

Gratulujemy i zapraszamy do następnych konkursów.

W jesiennym  konkursie, ogłoszonym przez Szkołę Podstawową Nr 8 w Świętochłowicach uczennica naszej szkoły, Małgorzata Sokoła zajęła drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Kolejnymi konkursami w, których weźmie udział nasza szkoła  to : „Kartka Bożonarodzeniowa” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 19 w Świętochłowicach oraz świąteczny konkurs „Wigilijne życzenia Burka i Rudasa”, zorganizowany przez Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami „FAUNA” z Rudy Śląskiej. Nasze zadanie polega na wykonaniu pięknego obrazka do świątecznego opowiadania.

Trzymajcie za NAS kciuki yes

Konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji”

Niestety nie udało nam się nic wygrać w krajowym konkursie plastycznym, co nie znaczy , że się poddamy bądź  zniechęcimy. Nic z tych rzeczy. Czekamy na kolejne konkursy i wysokie wygrane.

Uwaga konkurs

W połowie września przyłączyliśmy się do akcji:  Kasztanobranie 2015. Celem przedsięwzięcia  jest zebranie około 750 kg kasztanów, które powinny być nieuszkodzone i wolne od pleśni, należy je jedynie pozbawić łupiny. Konkurs trwa od 15 września do 31 października. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji. Każda ilość kasztanów się liczy .
          Zobacz regulamin_konkursu.

Zapraszamy do zabawysmiley

Witajcie po wakacjach laugh

Ruszamy pełną parą i ogłaszam pierwszy konkurs na nadanie nazw naszych nowych dwóch grup świetlicowych .

Propozycję proszę składać w świetlicy do 25 września .

Zapraszamy nagrody czekają smiley

Konkursy plastyczne przewidziane na cały rok szkolny 2015/2016

1. Wrzesień – Listopad

„Jesienne Liście ”

2. Grudzień – Luty

„Krajobraz zimowy”

3. Marzec – Maj

„Wiosenne kwiaty”

4. Czerwiec

„Lato”

Serdecznie zapraszam do udziału.

• Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Wiosenne Kwiaty"

I miejsce - Dominika Postawka  (SP 8)

II miejsce - Julia Młynarczyk (SP 1)

III miejsce - Daniel Siegert (SP10)

Wyróżnienia :

Igor Cierlica (SP 4)

Wiktoria Kordczuk (SP 2)

Sonia Makuła (SP 17)

•

• Świetlicowe konkursy plastyczne na rok szkolny 2014/2015

1. Wrzesień – Listopad

„Góry jesienią”

2. Grudzień – Luty

„Pani Zima”

3. Marzec – Maj

„Wiosna”

4. Czerwiec

„Wakacje z rodziną”

•
          •         Świetlica szkolna ogłosiła konkurs plastyczny pt: „Dary jesieni” , który trwa do końca listopada 2013 r.

Zobacz też prace uczniów.

•         Świetlica ogłasza konkurs plastyczny pt: „ Witajcie w szkole” lub „Polska złota jesień”. Praca plastyczna powinna być wykonana farbami plakatowymi.  Na prace świetlica czeka do 31.10.2012 roku.