• Baza sportowa

Sportu nie zastąpi się żadnym lekarstwem,

ale lekarstwo można zastąpić sportem

BAZA SPORTOWA

-        Boisko asfaltowe do p. nożnej

-        Boisko asfaltowe do p. koszykowej

-       Sala gimnastyczna

-       Sala gimnastyki korekcyjnej i siłownia.

Szkoła posiada bogatą bazę sportową, która umożliwia na wszechstronny rozwój uczniów.  W roku szkolnym 2020 / 2021 została wyremontowana sala gimnastyczna oraz salka do gimnastyki korekcyjnej, która wyposażona jest w profesjonalny sprzęt pozwalający prowadzenie zajęć z gimnastyki korekcyjnej, min:
          w mini atlas, wiosła, drabinki, równoważnie, rowerki, materace, piłki, wałki, ławeczki drążki, oraz wiele  innych  nowych przyrządów, które zostały pozyskane ze środków finansowych z programu „Radosna szkoła - kraina sprawności i zdrowia” Dzięki nabytym pomocom zajęcia stały się bardziej atrakcyjne, umożliwiły lepsze zaspokajanie  naturalnych potrzeb ruchu, rozwijanie cech psychomotorycznych dziecka, prowadzenie ciekawych gier   i zabaw w bezpiecznym otoczeniu.

Na terenie szkoły znajduje się plac zabaw również z przeznaczeniem do zajęć sportowych, wyposażony jest w stoły do tenisa stołowego, drabinki, sprzęt do ćwiczeń równoważnych, skocznościowych, kształtujących koordynację ruchowa i wiele innych przyrządów sprzyjających rozwojowi sprawności ruchowej.